Wyprzedaże i promocje modowe

Buty new balanc do 200zł

Osoby, które szukają wysokiej jakości butów mogą zdecydować się na produkty marki New Balance.

Marka New Balance znana jest przede wszystkim z bardzo wygodnego i stylowego obuwia. Produkty New Balance świetnie zdadzą egzamin nie tylko i wyłącznie do codziennego użytkowania, ale również do uprawiania różnych twoich potrzeb sportowych. Koniecznie należy zaznaczyć, że bardzo duża liczba dostępnych na rynku modeli New balance do 200 zł sprawia, że można dopasować je praktycznie do każdej stylizacji. Producent New Balance zdecydował się na wykonanie cholewki z materiału tekstylnego.

Buty New Balance damskie i męskie do 200zł

Z roku na rok coraz więcej osób podejmuje decyzję o zakupie butów sportowych New balance do 200 zł. Świetnym przykładem może być model New Balance WL574UWA, który sprawdzi się zarówno w codziennych zastawach, jak i bardziej sportowych. Obuwie New Balance w żółtym kolorze będzie w stanie nie tylko przykuć wzrok, ale również dodać tzw. pazura praktycznie każdej stylizacji. Ponadto wykorzystana przez producenta technologia Encap w podeszwie sprawia, że buty są również wygodne. Należy także wspomnieć, że podeszwa zewnętrzna omawianego modelu jest wykonana z gumy antypoślizgowej.

Buty sportowe New Balance do 200zł

Marka New Balance ma również w swojej szerokiej ofercie asortymentowej buty sportowe, które, które są wzorowane na obuwiu biegowym z lat siedemdziesiątych. Dzięki temu, że buty sportowe zostały wykonane przez producenta z syntetycznych materiałów, gwarantują właściwą regulację temperatury nawet w cieplejsze dni. Z kolei atutem wnętrza jest fakt, iż zostało wyścielane materiałem tekstylnym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22