Wyprzedaże i promocje modowe

Filtry

Wyprzedaż Eleganckie - sprawdź promocje

It seems we can't find what you're looking for.

Budowanie profesjonalnego wizerunku zaczynamy od fundamentu jakim jest obuwie. Wybierając parę, w której będziemy się dobrze prezentować w pracy, musimy wziąć pod uwagę wiele czynników, ponieważ buty wpływają na nasz wizerunek w znacznym stopniu. Trzeba poświęcić trochę czasu na dopasowanie odpowiedniego fasonu.

Pielęgnacja i wybór pary idealnej

Wielu panów lubi bardzo klasyczne modele, które nie zwracają na siebie większej uwagi. Trzeba pamiętać o właściwej pielęgnacji butów, które już posiadamy, ponieważ dość mocno wpływa to na to, jak jesteśmy odbierani.

Obuwie biznesowe to obuwie wykonane z naturalnej skóry licowej. Mamy możliwość wybierać wśród modeli:

1. Z zamkniętą przyszwą, czyli wszytą pod cholewkę.

2. Wykonanych z jednego kawałka skóry, naszym oczom jawi się bardzo gładka jej powierzchnia na całym bucie, nie ma szwów w okolicach sznurowadeł.

Obie pary cieszą wzrok, a jeśli są solidnie wykonane mamy szansę pochodzić z nich dłuższy czas. Ta bezpieczna elegancja świetnie wpisuje się w obecne trendy ze względu na swoją ponadczasowość.

Biznesowe obuwie podstawą profesjonalizmu

Pamiętanie o tym, że buty są podstawą profesjonalnego wizerunku, pozwoli nam wybrać odpowiednią parę. O czym trzeba pamiętać kupując takie buty? Są one zarezerwowane do eleganckich ubrań, nie należy nosić ich do jeansów czy innych mało formalnych ubrań. Ranga niektórych spotkań jest na tyle wysoka, że musimy swoim strojem okazać szacunek do miejsca i osób, które się w nim znajdują. Nie chcemy w niestosowny sposób zwracać na siebie uwagi.

W firmach, w których obowiązuje oficjalny dress code, zarówno kobiety jak i mężczyźni muszą prezentować się w nienaganny sposób. Obuwie biznesowe oznacza zazwyczaj wtedy czarne lub brązowe sznurowane pantofle z gładkiej skóry licowej oraz garnitur.

Filtry