Wyprzedaże i promocje modowe

Półbuty

Mówiąc o półbutach, mamy na myśli obuwie, które zakrywa całą stopę, może być zarówno sznurowane jak i wsuwane. Wybór męskich półbutów nie zawsze jest łatwy, możemy je podzielić na trzy kategorie:

1. Półbuty, bardzo eleganckie, takie jak czarne pantofle wykonane ze skóry licowej, noszone do garniturów, fraków i smokingów.

2. Półbuty w stylu casualowym, na przykład mokasyny czy zamszowe oksfordy, sprawdzają się na co dzień do jeansów i do innych prostych spodni. Przełamią również zbyt konserwatywną stylizację i nadadzą jej bardziej swobodnego wizerunku.

3. Półbuty sportowe to wszystkie buty, które świetnie nadają się do uprawiania sportów i dla panów, którzy na co dzień wybierają swobodny styl.

Warto pamiętać, że buty stanowią pewnego rodzaju fundament stylizacji i nawet jeśli nie przykładamy ogromnej wagi do połączeń kolorystycznych czy stylów, buty powinny oddawać charakter i męskość.

Dobra jakość i świetny styl

Panowie, którzy muszą prezentować się w miejscu pracy bardzo profesjonalnie, ze względu na obejmowane stanowisko, mogą wybierać obuwie klasyczne uznawane za bardzo eleganckie. Ten rodzaj półbutów będzie świetnie pasował do koszul i prostych spodni, warto wtedy też pamiętać o pasku. Zwracanie uwagi na jakość wykonania i przykładanie się do konserwacji, pozwoli utrzymać buty w dobrym stanie przez długi czas. Niektóre pary można nosić wiele lat i nawet intensywna eksploatacja, nie szkodzi ich wyglądowi. Sugerowanie się tylko i wyłącznie niską ceną może sprawić, że nie pochodzimy w danej parze zbyt długo, choć czasem możemy spotkać połączenie niskiej ceny i świetnej jakości.

Na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając półbuty?

Materiał wierzchni powinien być trwały i zapewniać cyrkulację powietrza, a podeszwa powinna być dość elastyczna, ale solidnie wykonana. Bardzo istotny jest również sztywny zapiętek, który zapobiega deformacjom buta.

Wyświetlanie 1–24 z 487 wyników