Wyprzedaże i promocje modowe

Trapery i obuwie zimowe

Kiedy zbliża się zima i czekają nas niezbyt sprzyjające warunki pogodowe, staramy się dobrze przygotować na ten niełatwy okres. Niskie temperatury i opady śniegu, wymagają od nas noszenia wytrzymałych butów, które sprostają tym warunkom atmosferycznym. O tej porze roku wiele mężczyzn decyduje się na klasyczne, solidne trapery, które zapewniają bezpieczeństwo i stabilne stawianie kroków. Są bardzo męskim typem obuwia. Wybierając model z dodatkowym ociepleniem, zapewniamy sobie niezwykły komfort, zwłaszcza jeśli sporo czasu spędzamy na powietrzu. Największą ich zaletą jest antypoślizgowa podeszwa, dzięki której czujemy się bezpiecznie na śniegu. Są doskonałym wyborem podczas górskich wypraw, kiedy ważna jest stabilność stopy. Trapery to buty z cholewką, która kończy się za kostką. Zazwyczaj świetnie chronią całą stopę, a sznurowadła pozwalają na prawidłowe dopasowanie obuwia do nogi. Jeśli planujemy wyprawę w góry, są niezbędne. Nie oznacza to jednak, że nie nadają się do codziennych stylizacji. Świetnie komponują się w codziennym miejski stylu. Ich szeroki wybór sprawia, że każdy mężczyzna może znaleźć coś dla siebie.

Idealny wybór, doskonała pielęgnacja

Doskonale będą się w nich czuli panowie, którzy są zwolennikami tradycyjnego surowego męskiego stylu. Oczywiście najlepiej wybierać modele w całości wykonane ze skóry naturalnej, ponieważ zapewniają one najlepszą cyrkulację powietrza. Są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia, a według niektórych nawet niezniszczalne.

Trzeba jednak pamiętać, jak przy każdym rodzaju obuwia, o ich prawidłowej pielęgnacji. Jeśli są wykonane z klasycznej naturalnej skóry, do ich konserwacji wystarczy pasta. Jeśli struktura skóry, nie jest gładka, a bardziej przypomina nubukową, warto używać impregnatu, który zapobiegnie wchłanianiu wilgoci i osiadaniu kurzu. Dzięki temu będą nam towarzyszyć przez dłuższy czas.

Warto dokupić sobie dodatkową ocieplaną wkładkę, która jeszcze lepiej zabezpieczy nas przed chłodem. Na rynku dostępne są polarowe lub z aluminiową powierzchnią, obie mają świetne właściwości termoizolacyjne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9