Wyprzedaże i promocje modowe

Filtry

Filter by price
Marka
4
12
7
24
1
34

Wyprzedaż Koloryzacja włosów w domu - sprawdź promocje

Wyświetlanie 1–64 z 82 wyników

Jak wykona koloryzację włosów?

Nie da się zaprzeczyć, że koloryzacja włosów to bardzo popularna usługa fryzjerska, z której kobiety bardzo chętnie korzystają. Trzeba jednak zauważyć, że obecnie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także metody samodzielnej koloryzacji w zaciszu własnego domu. Okazuje się bowiem, że na rynku mamy dostępnych coraz więcej świetnych jakościowo farb, które gwarantują idealne pokrycie włosów nawet bez specjalnych umiejętności z tym związanych. Oczywiście wszystko zależy od tego po jaką farbę się sięgnie, czy produkt będzie na odpowiednim jakościowo poziomie.

Koloryzacja włosów – o czym pamiętać?

Oczywiście domowa koloryzacja jest rozwiązaniem ekonomicznym ponieważ wymaga mniejszych finansów i mniejszego nakładu czasu niż zabieg w salonie fryzjerskim. Aby uzyskać świetne efekty koloryzacji można poprosić drugą osobę o pomoc, by pomogła nam w nałożeniu farby. Podstawowa kwestia to dobór odpowiedniej farby. Warto zwrócić uwagę na własną karnację i naturalny kolor stawiając na odcień, który będzie o 2-3 tony odsunięty od oryginalnego. Lepiej będzie unikać gwałtownych i znaczących zmian kolorystyki.

Kolejna sprawa to wybranie odpowiedniego rodzaju farby. Jeśli zależy nam na trwałości koloru oczywiście trzeba sięgnąć po dobrą jakość farby, która będzie przenikać do wnętrza włosa i tym samym zapewni koloryzację na dłuższy czas. Jeśli ktoś chce pomalować włosy tylko chwilowo by zaskoczyć bliskich to w jego przypadku dobrym wyborem będzie szamponetka, która nie zawiera amoniaku i dzięki temu mamy pewność, że farba nie wnika do wnętrza włosa, ale wyłącznie będzie oblepiać włosy z zewnątrz. Dlatego ostatecznie po kilku myciach farba zmyje się z włosów. Przy wyborze farby trzeba również zwrócić uwagę na jej składniki. Jeśli wcześniej nie malowało się włosów warto sprawdzić farbę pod kątem tego czy nie będzie powodować uczulenia. Staranny wybór farby będzie kluczową sprawą do skutecznej koloryzacji, dlatego nie powinno się tej kwestii lekceważyć.

Filtry

Filter by price
Marka
4
12
7
24
1
34