Wyprzedaże i promocje modowe

Wyprzedaż Kremy na noc - sprawdź promocje

Wyświetlanie 1–24 z 33 wyników

Krem na noc – jak wybrać?

Poszukiwanie idealnego kremu będzie uzależnione od wielu różnych czynników, na które trzeba zwrócić uwagę, by dokonać dobrego wyboru. Znajdziemy w sprzedaży sporo różnych kremów, a najczęściej stosowany obecnie podział dotyczy kremów na dzień i kremów na noc. Jeśli chodzi o tą drugą grupę produktów to możemy zwrócić uwagę na to, że krem na noc przede wszystkim jest gęstszy i w swoim składzie ma więcej składników odżywczych. Krem na noc posiada bardzo często ekstrakt z alg, którego działanie będzie wspierać syntezę kolagenu, a to dalej będzie wpływać na przywrócenie skórze jędrności, elastyczności i odżywienia. Niezależnie czy chodzi o krem na noc czy krem na dzień oba mają odżywiać i pielęgnować skórę. Jednak krem na noc swoją ochronę intensyfikuje przez większy poziom składników, które mają pozytywny wpływ na cerę. Natomiast nie będzie tam filtrów UV, które pojawiają się oczywiście w kremie na dzień. Kluczowe składniki kremów na noc to duża dawka witamin i wyciągów roślinnych, które mają pielęgnacyjne działanie na cerę.

Krem na noc – najlepszy czas na pielęgnację

To co należy podkreślić to fakt, że w godzinach nocnych nasza cera przeżywa okres asymilacji i przyswajania cennych składników. Dlatego właśnie intensyfikowanie składu kremów na noc jest tak istotne. Producenci chcą bowiem dopasować się do cyklu dobowego jaki przeżywa skóra i na okres nocny przygotować zestaw składników, które będą pozytywnie wpływać na cerę i zapewnią jej należyte odżywienie.

Nakładanie kremu na noc

Wybór dobrych kremów na noc to dopiero pierwsza kwestia. Trzeba jednocześnie pamiętać o tym, by odpowiednio takie kremy stosować. Aby uzyskać ochronę cery i wykorzystać te wszystkie cenne składniki, które w kremie się znajdują będzie trzeba zadbać o to, by krem nałożyć na skórę, która będzie miała wykonany demakijaż. Tylko wtedy w okresie nocnym, który skóra będzie mocno ukrwiona będzie mogła czerpać z bogactwa składników, jakie zawierać się będą w kremie na noc.

Saler.pl - Wyprzedaże modowe

Pobierz aplikację. Przeglądaj bez reklam!