Wyprzedaże i promocje modowe

Filtry

Filter by price
Marka
6
2
1
2
1
1

Wyprzedaż Lakiery do włosów - sprawdź promocje

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Lakiery do włosów – co wybrać?

Piękna fryzura to bez wątpienia marzenie każdej kobiety, szczególnie gdy wybiera się na jakąś ważną uroczystość będzie dbała o to, by ułożenie włosów było idealne i by dało się je utrzymać w takim stanie przez cały czas trwania uroczystości. W związku z tym gdy włosy uda się już idealnie ułożyć będzie się szukać takich rozwiązań, dzięki którym będzie można skutecznie zabezpieczyć taką fryzurę na wiele godzin. Do tych wyjątkowych kosmetyków na pewno zaliczają się lakiery do włosów. To właśnie przykład, który zaliczyć należy do kosmetyków jakich na co dzień się nie używa, ale sięga się po nie w momencie, gdy pojawia się potrzeba utrzymania włosów przez wiele godzin w takim samym stanie.

Jakie lakiery do włosów wybrać?

Przede wszystkim jeśli chodzi o lakiery do włosów znajdziemy na rynku bardzo wiele różnych produktów. Warto jednak tak naprawdę zrozumieć jak lakier do włosów działa. Najczęściej nad tą kwestią się nie zastanawiamy, po prostu spryskujemy lakierem włosy. Kosmetyk jednak swoim działaniem sugeruje, że nie jest produktem naturalnym i rzeczywiście tak jest. W składzie lakierów do włosów znajdują się polimery oraz ich rozpuszczalniki. Gdy będziemy rozpylać lakier na włosach doprowadzamy do tego, że alkohol odparowuje i łączą się ze sobą cząsteczki polimerów, które stają się twarde i dzięki temu na wierzchniej warstwie włosów pojawia się powłoka, która skutecznie gwarantuje ich utrwalenie.

Wybierając lakiery do włosów trzeba pamiętać, że są one produktem, który dostarczy na włosy wiele nienaturalnych składników. Warto więc sięgać po takie lakiery, których skład jest dodatkowo wzbogacany o składniki, które mogą odżywiać włosy. Wielu producentów dodaje do składu lakierów do włosów np. Witaminę B5 czy aloes, który odpowiada za ich nawilżenie. Najbardziej popularnym produktem są oczywiście lakiery suche w formie sprayu. Warto również zwrócić uwagę na to jak wyglądają lakiery jeśli chodzi o ich przeznaczenie do konkretnego rodzaju włosów.

Filtry

Filter by price
Marka
6
2
1
2
1
1