Wyprzedaże i promocje modowe

Wyprzedaż Kremy CC - sprawdź promocje

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Co to takiego kremy CC?

Jeszcze nie tak dawno na rynku pojawiały się kremy BB i odniosły duży sukces. To zaś sprawiło, że na rynku pojawiła się nowa generacja produktów, a więc kremy CC, które mają służyć nie tylko do tego, by ukryć niedoskonałości skóry, ale również poprawiają jej kondycję. Warto się nimi zainteresować i zrozumieć czym są kremy CC.

Jaki to kosmetyk?

Nazwa kremu CC bierze się ze słów Color Control Cream Correct. Wszystkie te wyrażenia choć pozornie różne oznaczają przede wszystkim kwestie związane z tuszowaniem niedoskonałości i poprawą kondycji cery. To właśnie ta symbioza korekty z pielęgnacją stanowi najważniejszą kwestię, gdy chodzi o kremy CC. To jednocześnie bowiem podkład, korektor i krem korygujący. Jako, że to kolejna generacja po kremach BB, które tuszowały i koiły efekty inwazyjnych zabiegów tak krem CC będzie również dobry dla kobiet, które mają wymagającą cerę.

Dla kogo krem CC

Przede wszystkim kremy CC są rekomendowane kobietom, które ze względu na liczne niedoskonałości skóry nie powinny doprowadzać do jej obciążenia różnymi kosmetykami. Jest to łagodna opcja, która będzie bardzo dobra dla cery trądzikowej i naczynkowej. Poza tym na rynku pojawiają się również nowe produkty w postaci specjalnych kremów CC właśnie dla skóry wrażliwej. Kremy CC nie powinny być wybierane przez osoby, które mają szczególnie ciężkie problemy skóry. Tutaj trzeba po prostu udać się do dermatologa a nie liczyć na wyjątkowe kremy. Kobiety, które mają blizny, przebarwienia skóry, wykwity wynikające ze stanu zapalnego nie będą zadowolone z kremu CC, ponieważ nie uda się tych niedoskonałości ukryć. Wtedy konieczne będzie leczenie specjalistyczne a nie stosowanie kremów.

Kobiety, które stosują kremy CC oceniają, że to produkty delikatne i dobrze kryjące, dzięki którym możliwe będzie uzyskanie naturalnych efektów, a skóra wyglądać będzie zdrowo. Kremy wyrównują skutecznie koloryt, dość szybko się wchłaniają. Niektóre kobiety zauważają, że kremy CC szybko się utleniają a co za tym idzie stają się ciemniejsze.

Saler.pl - Wyprzedaże modowe

Pobierz aplikację. Przeglądaj bez reklam!