Wyprzedaże i promocje modowe

Bluzka w paski – jaką wybrać, z czym nosić?

Fenomen bluzki w paski znany jest już od czasów Coco Chanel, która ten rodzaj wzoru bardzo uwielbiała. Niby prosta bluzka w paski a w rzeczywistości ulubiony deseń celebrytek, blogerek, fashionistek i zwykłych kobiet. Buzka niezwykle popularna zarówno w Polsce jak i za granicą. Warto więc zwrócić uwagę na bluzkę w paski, która z dnia na dzień podbiła setki i tysiące serc kobiet. Deseń ten jest wciąż modny, niezależnie od czasów czy trendów mody, zarówno tych mijających jak i tych, które za chwilę mają nadejść.

Komu pasują paski?

W paskach dobrze jest każdej kobiecie, bez względu na jej wiek czy preferowany przez nią styl. Każda bluzka w paski stylizacje ma przeróżne, można ją założyć do stroju sportowego, rockowego, popularnego street i glamour. Paski doskonale sprawdzają się w pracy, podczas spotkania towarzyskiego i na randce z ukochanym. W paskach dobrze jest każdej kobiecie i co najważniejsze, każda kobieta, czuje się w nich bardzo dobrze.

Do czego pasują paski?

Paski kojarzą się ze stylem marynarskim, przez co niosą ze sobą świeżość i smak wakacji. Dają swobodę i wolność i pasują do wszystkiego. Doskonale nadają się do wytartych dżinsów i eleganckiej spódnicy, pasują do płaskich butów i do szpilek. Nietrudno jest odpowiedzieć na pytanie – z czym nosić bluzka w paski doskonale sprawdzi się latem, noszona z szalem lub bez oraz zimą i jesienią ubierana pod marynarkę lub pod sweter. Bluzki w paskowy deseń sprawdzają się z ołówkową spódnicą, z szerokimi, męskimi płaszczami, w ogóle są wspaniałą bazą stylizacyjną, na której można oprzeć ciekawy design danego ubioru.

Na bluzce w paski można oprzeć interesującą stylizację

Pasiaste bluzki odejmują lat, dają świeży i młodzieńczy wygląd, dodatkowo doskonale komponują się ze skórą naturalną i dżinsem. Pasują zarówno do spodni jak i spódnic, można je nosić jako skromne bluzki lub jako fantazyjne bluzy. Każdy rodzaj bluzki w paski można połączyć z leginsamispodniami szerokimi lub rurkami, tak samo i z różnego rodzaju fasonami spódnic. Pasują więc do spódnicy ołówkowej, prostej, rozkloszowanej o różnych długościach. Można je też zakładać pod skórzane ramoneski, nosić z ogrodniczkami czy bomber jacket.

Co ze spódnicą w paski?

Bluzki w paski pasują każdej kobiecie i to do wszystkiego, do każdego stylu i każdej stylizacji a co ze spódnicą w paski.
Często zastanawiamy się – spódnica w paski z czym nosić ten rodzaj ubrania? Paski paskom nierówne i dlatego zawsze należy pamiętać o złotej zasadzie, że pionowych pasków nigdy nie zakłada się z paskami poziomymi. O ile bluzka w paski pasuje do wszystkiego, o tyle należy już uważać gdy dolna część garderoby też będzie w paski,
Dla przykładu, wspomniana spódnica w paski nie zawsze stworzy ładny i pełen świeżości look z bluzką w paski. Zakładają paski do spódnicy w paski można stworzyć niezgrabną sylwetkę, która zda się, bardzo często, wyglądać jak podzielona na pół.
Paski są modne i zawsze cool, w paskach każdej pani jest do twarzy i paski pozwalają stworzyć ciekawe stylizacje.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *