Wyprzedaże i promocje modowe

Piękne i eleganckie ozdoby do włosów – gumki i opaski.

Obecnie okazałe spinki oraz piękne opaski do włosów cieszą się ogromną popularnością. I nic w tym dziwnego, gdyż ich cena jest przystępna, a prezentują się we włosach bardzo efektowne. Ciekawe ozdoby potrafią zamienić każdy zwykły outfit w supermodną stylizację.

Modne i gustowne gumki, spinki oraz opaski do włosów

Niezwykle modne w tym sezonie opaski oraz duże spinki do włosów, podobnie jak supermodne neony, to trend nawiązujący do lat 90. ubiegłego stulecia. To wówczas bowiem mnóstwo dziewczyn uwielbiało nosić gładkie fryzury z przedziałkami, w które to były symetrycznie wpinane wsuwki. W kolejnych latach ozdoby do włosów były traktowane raczej jako praktyczny dodatek, który to pomagał ułożyć pożądany kształt fryzury. A dziś znów spinki oraz opaski w najróżniejszych formach królują na wielu pokazach mody. Najpierw frotki w wersji sportowej pojawiły się u Fendi, metaliczne klamerki u Antonio Marras, natomiast wsuwki z pięknymi kwiatami 3D u Versace. I nie minęło dużo czasu, gdy piękne ozdoby pojawiły się również w kolekcjach wielu sklepów. Duże spinki i opaski cieszą się ogromną popularnością i potrafią one zamienić każdy zwykły outfit w supermodną stylizację.

Opaska do włosów na gumce jak nosić?

Obecnie niezwykłą popularnością wśród szerokiej rzeszy kobiet cieszą się wszystkie warianty ozdób do włosów, począwszy od minimalistycznych, aż po glamour. To, na jakie akcesoria się zdecydujemy, zależy tylko i wyłącznie osobistego pomysłu na ciekawy i imponujący look.

Dziewczyny, które to doceniają klasykę z twistem, powinny dziś nosić się jak infleuncerka Aimee Song, która to do eleganckich garsonek oraz czółenek nosi niezwykle ciekawe modele ozdób do włosów, które to są zdobione pięknymi perłami albo napisami z cyrkonii. Można pokusić się o wybór zarówno jednej, strojnej ozdoby i wpiąć ją w gładkie uczesanie albo też pójść na całość i stworzyć na swych włosach niezwykle oryginalną kompozycję składającą się ze lśniących klamerek czy też kilku skrzyżowanych ze sobą wsuwek.

Jeśli chodzi o opaski, to modne są zarówno w proste, wykonane z tworzywa sztucznego w stylu klasycznym, jak i welurowe oraz pięknie zdobione kwiatowymi kompozycjami. Wybraną opaskę można traktować zarówno jako ciekawy dodatek do romantycznej sukienki, jak i do biurowego żakietu. Warto też zainspirować się ciekawymi pomysłami polskiej blogerki Maffashion, która to stawia na zestawienia wyrazistych opasek ze sportowymi lookami.

Dziś na topie są również kolorowe wstążki i apaszki przewiązane na głowie czy też wieńczące koczka lub kucyka. Wielobarwne wianki ze sporą ilością kwiatów warto zakładać na specjalne okazje takie jak wiosenny piknik czy festiwal muzyczny.

Obecnie niezwykle modne i okazałe dodatki do włosów można znaleźć na rynku niemalże wszędzie, zarówno w kolekcjach topowych domów mody, jak i popularnych sieciówkach. Ich wybór jest ogromny, zatem każda kobieta może wybrać takie, w których to będzie prezentować się wręcz olśniewająco.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *