Wyprzedaże i promocje modowe

Z jakich aplikacji modowych warto korzystać?

Podczas robienia gruntownych porządków w swej garderobie, niejednej kobiecie zdarza się bardzo często znaleźć dawno nie noszoną sukienkę, o której to już dawno temu zapomniała. Dla tych pań polecana jest aplikacja modowa. Można ją szybko ściągnąć, a następnie zrobić zdjęcia wybranej garderobie. Po wgraniu aplikacji, czyści ona ich tło. Dzięki temu już nigdy żadna kobieta nie zapomina o tym, jakie ubrania posiada w swej załadowanej po brzegi szafie. A z zapisanych zdjęć może układać oraz zapisywać własne stylizacje, co znacznie skraca czas spędzony każdego dnia przed lustrem.

Aplikacja THE HUNT

Gdy podczas przeglądania stron internetowych natrafiamy na ciekawą rzecz, którą to chciałybyśmy bardzo posiadać, le nie bardzo wiemy w jaki sposób ją zakupić, to wystarczy zrobić printscreen zdjęcia, a następnie udostępnić wybraną odzież w aplikacji The Hunt. Wówczas to jej użytkownicy pomogą nam w szybki sposób znaleźć sklep, w którym będziemy mogli ją kupić. A jest to możliwe dlatego, aplikacja posiada aż cztery miliony użytkowników.

Aplikacja SALER.pl

Tak, dokładnie! Nasza aplikacja saler.pl oferuje jeszcze więcej produktów w atrakcyjnych cenach, tak naprawdę pokazuje tylko produkty wyprzedażowe, aktualnie monitoruje kilkadziesiąt sklepów internetowych i jeśli tylko coś pojawi się na wyprzedaży wkrótce pojawia się w naszej aplikacji.

Aplikacja DEPO

Niejednokrotnie zdarza się, że nasza szafa z ubraniami jest wypełniona po same brzegi i w związku z tym chcemy pozbyć się tej odzieży, której już nie nosimy. Wówczas to z pomocą przychodzi nam nie tylko Allegro, gdzie można w szybki sposób sprzedać zbędną odzież. Bardzo przydatna jest również aplikacja Depop, bardzo podobna do Instagramu, która to w znaczny sposób ułatwia mam to zadanie. W tym celu wystarczy założyć profil, zrobić zdjęcia poszczególnym ubraniom, oznaczyć je hashtagami i dodać cenę.
Aplikacja Depo to również sprawdzone miejsce w którym to można naleźć prawdziwe modowe perełki. Poprzez tę aplikację swoje ubrania sprzedaje między innymi Chiara Ferragani oraz Sara Boruc.

Aplikacja VINDED

Działa ona na bardzo podobnej zasadzie jak Depop, niemniej jest ona znacznie bardziej popularna pośród polskich użytkowników. Oprócz sprzedaży odzieży za pośrednictwem tej aplikacji można również wymieniać się z innymi użytkownikami ubraniami, a zamiast korzystać z wysyłki można odbierać je osobiście. W tym celu wystarczy zaznaczyć taką opcję w ustawieniach profilu.

Korzystanie z powyższych aplikacji jest dobrym rozwiązaniem, które to pozwala nam bez wychodzenia z domu, zarówno na kupno jak i sprzedaż wybranej odzieży. Warto zatem z nich korzystać.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Saler.pl - Wyprzedaże modowe

Pobierz aplikację. Przeglądaj bez reklam!