Wyprzedaże i promocje modowe

3 torebki, które powinna znaleźć się w szafie współczesnej kobiety

Czy kobieta rzeczywiście potrzebuje tylko trzech torebek w swojej szafie? Nie od dzisiaj wiadomo, że moda często się zmienia, a na różne okazje kobieta potrzebuje różnych dodatków. Spójrzmy zatem na “trzy” nie jak na ostateczną liczbę torebek w szafie, a bardziej ich rodzaj i gatunek. Które z nich powinny obowiązkowo trafić do garderoby współczesnej kobiety? Najprościej stworzyć klasyfikację, która polega na podzieleniu torebek według kryterium, jakim jest ich przeznaczenie. Wtedy wybór będzie zdecydowanie prostszy.

Klasyczne torebki na każdy dzień

Każdy dzień dla współczesnej kobiety to prawdziwe wyzwanie i mierzenie się z tak wieloma różnymi rolami społecznymi i zadaniami. Przecież dzisiejsza kobieta to zarówno żona lub partnerka, córka, matka, pracownica lub studentka. Każdy dzień to mnóstwo nowych sytuacji, to konieczność odnalezienia się w tak szybko zmieniającej się rzeczywistości. Wygodna damska klasyczna torebka na co dzień to w takiej sytuacji uniwersalna rzecz, która towarzyszy kobiecie wszędzie, stając się dosłownie i jej najlepszą przyjaciółką. Taka torebka pomieści wszystkie potrzebne i przydatne rzeczy, świetnie uzupełni wizerunek, podkreślając nienaganny strój. Jak dobrać świetną torebkę na co dzień? Warto kierować się między innymi zmieniającymi się porami roku, dobierając kolorystykę modną w danym sezonie. Najwygodniejsze klasyczne torebki na co dzień to skórzane pojemne torby lub tak zwane shopperki, które zmieszczą nawet niewielkiego laptopa.

Sprawdź poradnik: Jak wyczyścić zamszową torebkę?

Małe torebki miejskie i wieczorowe

W życiu współczesnej kobiety musi znaleźć się też miejsce na odrobinę zabawy i wieczornych wyjść. Na takie okazje pasują trochę inne torebki niż te dedykowane na co dzień. Świetnie sprawdzą się na przykład niewielkie listonoszki na wygodnym pasku, które chociaż nie są bardzo pojemne, bez problemu zmieszczą portfel, telefon a nawet flakon perfum. Torebki odrobinę bardziej wieczorowe to natomiast eleganckie kopertówki – małe, wielkie torebki, które fantastycznie wyglądają na wraz z seksownymi sukienkami, szalenie modnymi wieczorowymi kombinezonami, lub iście spektakularnymi kreacjami na wielkie gale.

Przeczytaj również: Dobór odpowiedniej torebki do koronkowej sukienki

Torebki do zadań specjalnych

Osobna kategoria to jeszcze torebki do zadań specjalnych takie jak na przykład eleganckie tekstylne lub skórzane kuferki na kosmetyki. Taki kuferek na kosmetyki przyda się każdej kobiecie do posegregowania jej akcesorium do wykonywania makijażu, ale będzie też doskonałym uzupełnieniem profesjonalnego wizerunku makijażystek i wizażystek. To zdecydowanie gadżet godny uwagi, bardzo użyteczny na co dzień.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Saler.pl - Wyprzedaże modowe

Pobierz aplikację. Przeglądaj bez reklam!