Wyprzedaże i promocje modowe

Jak nosić różowe ubrania, aby nie wyglądać jak Barbie?

Ten dziewczęcy i kobiecy kolor nigdy nie wychodzi z mody. Tyle, że trzeba go umiejętnie stosować, aby kreacje nie wychodziły infantylnie i kiczowato. Oto kilka podpowiedzi.

1. Różowy na dominującym elemencie ubrania.

Aby nosić różowy bez przesady, można wybrać kolor na jednym kawałku. Aby to zrobić, musisz wybrać ubranie o silnej tożsamości, jakości i pięknym materiale. Możesz na przykład pójść w jedwabną marynarkę, wymieszać z białą koszulką z hasłem i ciemną dżinsową spódnicą. Inna opcja? Para spodni. Muszę? Cukierkowo-różowe do połączenia z czarnym topem, aby zharmonizować i parą sandałów klinowych, aby zyskać trochę wysokości.

 

2. Różowy w ogólnym wyglądzie.

Uważaj, ta rada jest dla odważnych kobiet! A tak, ponieważ całkowity różowy wygląd nie jest tak łatwy do przyjęcia. Aby nie wyglądać jak gigantyczna wata cukrowa, radzimy wybrać tylko ponadczasowe rozwiązania. Dobra propozycja? Różowa marynarka oraz para butów sportowych w tym samym kolorze. To nada Twojemu wyglądowi nowoczesności.

Przeczytaj o tym jaki odcień różowego będzie najbardziej pasował do twojej urody. 

3. Różana kamea.

Dobrą alternatywą jest noszenie różu w kolorze monochromatycznym. Już dlatego, że nie musisz już wybierać pomiędzy wszystkimi odcieniami różu, które tak bardzo lubisz. Wygodne dla niezdecydowanych, czyż nie? Wtedy, ponieważ da to dobrą dawkę stylu do codziennego wyglądu. Jak osiągnąć takie wrażenie? Wybierając ubrania w różnych odcieniach różu. Na górze, załóż najlżejszą szatę, aby rozświetlić twarz, a na dole najciemniejszą, aby dopracować sylwetkę. Na przykład: malinowa bluzka ze ciemno różowymi spodniami. A co z twoimi stopami? Załóż różowe mokasyny. Oczywiście decydujemy się na małą okrągłą torbę w kolorze fuksji, która doda finezji całej stylizacji. 

4. Noś różowy tylko na akcesoriach.

Jak wszyscy wiemy, różowy nie jest najłatwiejszym kolorem do noszenia. Więc jeśli preferujesz dyskretne rozwiązania, to można wybrać odpowiednie akcesoria. Po pierwsze buty. Możesz zdecydować się na parę różowych trampków, sandałów w kolorze fuksji lub maliny. Co powiesz na wyróżnienie swojego wyglądu torbą? Wybierz modną modelkę jak różowa okrągła torba. Na koniec, nie zapomnij zagrać w różową biżuterią, która doda trochę więcej wyrazistości.

5. Złamanie dziewczęcego różu.

Wreszcie ostatnia sztuczka, aby nosić różowy w całej subtelności: zmieszaj go z bardziej sportowymi elementami.. Aby to zrobić, absolutnie potrzebna jest para trampków. Jeśli chodzi o ubrania, to nie ma nic lepszego niż dżinsy chłopięce, ciemne, męskie spodnie na miarę i ponadczasową kurtkę bombardierską, która będzie idealnie pasowała do bardziej kobiecych różowych elementów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Saler.pl - Wyprzedaże modowe

Pobierz aplikację. Przeglądaj bez reklam!