Wyprzedaże i promocje modowe

Jak ubrać się na wesele jako gość? Idziemy na wesele.

W co się ubrać na wesele jako gość? Pytanie to jest dość trudne, ponieważ panna młoda ma za sobą cały sztab osób pomagających jej w wyborze odpowiedniej kreacji, a druhny się potem do tego odpowiednie ustosunkują i po sprawie. Zwykli goście mają gorzej, jeśli chodzi o ubranie na wesele. Na szczęście stylizacje na wesele 2018 są w stanie nam bardzo pomóc. Do tego dochodzi jeszcze sporo kwestii uniwersalnych.

Pogoda

Wesele w październiku i wesele w lipcu to oczywiście dwie zupełnie inne uroczystości. To normalne. O naszych wyborach musi w takim przypadku decydować przede wszystkim pogoda, chociaż oczywiście będzie to decyzja raczej uzupełniająca niż podstawowa. W chłodniejsze miesiące ubierzemy się odpowiednio do pory. W lecie ubiór na wesele musi przewidywać wszystkie możliwości, w tym przede wszystkim dzień chłodny i deszczowy. Dobrym rozwiązaniem jest tutaj zawsze jasna marynarka czy jasny płaszczyk, który kupiony został na wiosnę i nie trafił do szafy właśnie w związku z takimi okazjami.

W czym potańczysz? Czyli w co ubrać się na wesele?

W jakiej sukience na wesele? Oczywiście w takiej, w której będzie się dało potańczyć. Wygoda musi być tutaj najważniejsza, a tak się dobrze składa, że sukienka na wesele, a tym bardziej sukienka na poprawiny dla gościa może i nawet powinna być lekka oraz zwiewną. Dobrze jest postawić na coś, co będzie podkreślało naszą figurę i koncentrować się przede wszystkim na jaśniejszych kolorach. Sukienki wiązane z kokardą są idealne właśnie w środku lata i taki troszkę mniej poważny ubiór na wesele jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Intensywne kolory

Modne stroje na wesele to bardzo często propozycje prezentujące odważną kolorystykę. Co prawda zawsze modna jest czerń, niezmiennie odpowiednia dla gości, ale dobrze jest pomieszać kolorami. Trzeba jedynie unikać bieli, ponieważ jest to kolor zarezerwowany dla panny młodej i nawet jeśli panna młoda wybierze inną kolorystykę, outfit na wesele powinien raczej opierać bardzo modną obecnie żółć, kobalt lub fuksję. Trzeba oczywiście pamiętać o tym, że kreacja zawsze musi być dobierana do osoby, która będzie ją nosiła, co oznacza postawienie na kolor, który nam po prostu pasuje.

Moda na wesele 2020 lubi dodatki

Jeśli można wskazać jedną rzecz, która na weselach jest zdecydowanie mocniej eksponowana niż przy innych okazjach, na pewno będą to dodatki. Powinny one być niebanalne, ponieważ kreacje weselne dla gości będą prezentowane w ilości kilkudziesięciu, przez co bardzo łatwo będzie zniknąć w tłumie. Jeśli kolczyki, to tylko duże i to najlepiej z z jakimś nietypowym elementem. Przyda się torebka? Na pewno, ale pod warunkiem, że będzie miała ciekawy kształt i kolor. W kwestii butów można też spróbować trochę więcej odwagi, ale zawsze trzeba mieć na uwadze, że powinny one dobrze pasować. Dla najodważniejszych pań rozwiązaniem może być wianek na wesele, czyli coś bardzo rzadko pojawiającego się w stylizacjach, ale dobrze pasującego do stylistyki weselnej.

Podejście klasyczne

Kombinezon na ślub i różne agresywne dodatki to na pewno nie jest opcja dla wszystkich pań. Takie rozwiązania po prostu nie każdej pasują. Zawsze jednak można zdecydować się na odrobinę klasyki, co będzie oznaczało oczywiście trochę dłuższą sukienkę dopasowaną do sylwetki. Może ona mieć trochę odważniejszy, dobrze dopasowany kolor, zazwyczaj dobiera się do nich szpilki, a biżuteria jest subtelna. Ciekawym i niegroźnym dodatkiem na wesele w lecie będą też okulary przeciwsłoneczne. Takie podejście to doskonała odpowiedź na pytanie, jak się ubrać na wesele po 50, ale tez dla zupełnie typowych wyjść na każde wesele.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *