Wyprzedaże i promocje modowe

Jak wybrać dla siebie pędzle do makijażu?

Wbrew pozorom, wybór tanich i jednocześnie dobrych pędzli do makijażu jest możliwy. Jakie pędzle do makijażu wybrać?

Efektowny makijaż wymaga nie tylko pewnych umiejętności w tym zakresie, ale również odpowiedniego sprzętu. Doskonałe konturowanie czy połączenie cieni jest niemalże niemożliwe bez dobrej klasy pędzla.

Najmniejszym możliwym rozmiarem zestawu pędzli jest minimum 5 sztuk: przeznaczonego do pudru, konturowania twarzy, rozcierania cieni, nakładania rozświetlacza oraz tworzenia kreski na powiekach. Najlepszym wyborem wydaje się jednak być zestaw złożony z 8 sztuk: da on możliwość pełnego wykonania codziennego makijażu o wysokiej jakości.

Sprawdź jaki kolor paznokci pasuje najlepiej do bordowej sukienki! 

Dobre pędzle do makijażu – jaki zestaw wybrać?

Zakup profesjonalnych zestawów pędzli niestety wiąże się ze sporym wydatkiem na który nie chce decydować się wiele pań, korzystających z pędzli okazjonalnie lub wyłącznie do tworzenia delikatnego makijażu. Inwestowanie w drogie pędzle takich firm jak MAC czy Zoeva jest dobrym pomysłem dla osób, które zajmują się makijażem profesjonalnie. W innych sytuacjach – takie zakupy mogą oznaczać zbędny wydatek.

Profesjonalne pędzle potrafią kosztować nawet 100 zł za sztukę. Dlatego jeśli poszukujesz zestawu wyłącznie do własnych, codziennych potrzeb – możesz wybrać spośród oferty tańszych pędzli.

Tanie pędzle do makijażu wysokiej jakości

Na szczęście dla portfela przeciętnej kobiety, w sprzedaży znajdują się również dobrej jakości pędzle, których cena nie powala na kolana. Często korzystają z nich nawet profesjonaliści, gdyż oferują one dobrą jakość w korzystnej cenie. Tani zestaw pędzli nie kosztuje więcej niż 200 złotych. Jak znaleźć dobrej klasy komplet pędzli w niewygórowanej cenie?

Pędzle do makijażu Hakuro

Jest do prawdopodobnie najpopularniejsza marka ekonomicznych pędzli do make up-u. Cechuje je wysoka jakość i duża wytrzymałość: te pędzle nie gubią włosia i zachowują optymalne właściwości przez długie lata.

Pędzle do makijażu Makeup Revolution

Choć opakowania tych pędzli oraz ich jakość i wykonanie wskazują na coś zupełnie innego, te pędzle cechuje doskonała jakość i niska cena. Dla kobiet, które często podróżują, marka oferuje niezwykłe pędzle dwustronne. Te z pań, które nie potrzebują niewielkich zestawów podróżnych, powinny zapoznać się z ofertą pędzli Makeup Revolution w standardowych rozmiarach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *