Wyprzedaże i promocje modowe

Jak wybrać odpowiedni portfel dla swojego mężczyzny?

Czasami trudno zdecydować się na jakiś piękny i szlachetny podarunek dla bliskiego sercu mężczyzny. Jeżeli właśnie taki dylemat pojawia się na przykład przed urodzinami męża, chłopaka, brata lub ojca, warto postawić na coś sprawdzonego. Piękny, skórzany klasyczny męski portfel, to naprawdę zawsze trafiony prezent. To rzecz potrzebna przecież każdemu, maksymalnie praktyczna i do wykorzystania każdego dnia. To też prezent z przesłaniem – daję ci piękny portfel, troszcząc się o twoją kondycję finansową.

Klasyczny portfel ze skóry czy w stylu sportowym

W sklepach często można znaleźć wiele modeli portfeli sportowych, które są wykonane z różnych technicznych tkanin, odznaczających się między innymi odpornością na działanie wody. Czy taki portfel to jednak odpowiedni model na prezent od serca? Zdecydowanie nie. Warto stawiać na klasykę i wybrać portfel skórzany. Skórzany portfel dla mężczyzny to prezent ponadczasowy i w bardzo dobrym guście. Taki portfel to mnóstwo punktów na plus do stylu i elegancji, to absolutnie nie pozostawia nawet najmniejszych wątpliwości. Piękny skórzany portfel aż miło wyciągać z kieszeni spodni – w dłoniach prezentuje się szlachetnie, jest synonimem luksusu i naprawdę dobrego gustu. Jeżeli dotychczas mężczyzna używał portfela sportowego – najwyższa pora wręczyć go w wyborze nowego. Sportowy wykonany z poliestru czy nylonu przyda się natomiast na wyprawy w góry.

Skóra naturalna czy ekologiczna

Skoro bez najmniejszych wątpliwości portfel wykonany ze skóry to najlepszy wybór, pojawia się kolejna kwestia: na jaki rodzaj skóry się zdecydować? Oczywiście na skórę naturalną. Skóra ekologiczna zużywa się zupełnie inny sposób i z biegiem czasu nie wygląda szlachetnie. To natomiast cecha skóry naturalnej – nawet jeżeli pojawiają się przetarcia czy zarysowania, portfel i tak wygląda ciekawie. Poza tym zapach naturalnej skóry jest tak przyjemny dla nozdrzy. Skóra naturalna jest też zupełnie inna w dotyku. Pięści naprawdę wszystkie zmysły i jest tą odrobiną luksusu, na którą zasługuje każdy człowiek.

Wielkość portfela – kompaktowy czy sporych rozmiarów

Kompaktowy a może bardziej pojemny? Dla kobiet to bez znaczenia, bo najczęściej i tak mają ze sobą pojemną torebkę, która zmieści nawet portfel wielkości małej kopertówki. Panowie najczęściej noszą portfele w kieszeniach, dlatego nie warto przesadzać z rozmiarem. Mały lub średni portfel sprawdzi się najlepiej. Bez problemu zmieści trochę gotówki oraz karty – przecież i tak współcześnie rządzi pieniądz w formie elektronicznej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *