Wyprzedaże i promocje modowe

Łososiowa sukienka – jak dobrać dodatki?

Kolor sukienki ma bezpośredni wpływ na to, jak będą wyglądały dobrane do niej buty oraz akcesoria. Chcąc uzyskać wyjątkową stylizację, należy pamiętać, że część kolorów wymaga od właścicielki większego namysłu podczas kompletowania elementów ubioru. Bez cienia wątpliwości jedną z tego typu barw jest pastelowy pomarańcz, który w tym sezonie będzie się cieszyć wyjątkową popularnością. Jakie dodatki do łososiowej sukienki sprawdzą się najlepiej?

Kolor łososiowy – hit sezonu 2020?

Bez wahania można stwierdzić, że kolor łososiowy (pastelowy pomarańcz) jako wyjątkowa barwa położona między kolorem różowym a brzoskwiniowym jest i będzie często spotykana zarówno na wybiegach najważniejszych domów mody, jak i na europejskich oraz światowych ulicach sezonu 2020. Wątpliwości co do trafności tej barwy powinno rozwijać to, że kolor łososiowy był lansowany przez takich projektantów mody jak Erika Cavallin, czy też Mark Jacobs.

Ponadto omawiany kolor szybko zajął ważne miejsce w stylizacjach takich gwiazd Hollywood jak Jennifer Lopez oraz Jessica Szohr.

Jak łączyć róż z innymi kolorami? 

Z tego względu wyjątkowy kolor łososiowy został niemalże natychmiastowo podchwycony przez producentów odzieży. Kolejnym niepodważalnym dowodem na to, że pastelowy pomarańcz to niekwestionowany hit sezonu 2020 jest wyróżnienie barwy łososiowej przez Amerykański Instytut Pantone. Co jeszcze warto wiedzieć?

  •  

Dodatki do łososiowej sukienki

Wszystko to skłania do stwierdzenia, że podstawą udanej wiosennej stylizacji powinna być łososiowa sukienka stylizacje, których podstawą jest sukienka w barwie pastelowej pomarańczy są nad wyraz łatwe do stworzenia. Ze względu na swoją delikatność, subtelność tego rodzaju ubiór sprawdzi się doskonale w stylizacjach zarówno dla młodych, jak i dojrzałych kobiet niezależnie od tego, czy są one brunetkami, czy też blondynkami. Jaką barwę powinny mięć dodatki do łosiowej sukienki?

W przypadku różnorodnych dodatków, które będą nadawały całej stylizacji niepowtarzalnego charakteru, warto postawić na klasyczną biel, która zawsze będzie się doskonale komponowała z kolorem łososiowym. Ciekawym rozwiązaniem mogą być również wyjątkowe dodatki w różnorodnych odcieniach barwy fioletowej, oliwkowej, a nawet butelkowej zieleni. Niemniej jednak w przypadku akcesoriów w takich barwach należy zachować wyjątkową ostrożność!

Łosiowa sukienka — jakie buty?

Oddzielnym tematem są buty do łososiowej sukienki. Podobnie jak w przypadku dodatków dobrym rozwiązaniem może być postawienie na buty w barwie zbliżonej do koloru łososiowego. Może to być m.in. kolor beżowy, który nada całej stylizacji wyjątkowej lekkości. Osoby posiadające doświadczenie w tworzeniu stylizacji na bazie kontrastu mogą pomyśleć o obuwiu w kolorze niebieskim, fioletowym lub morskim. Jaki rodzaj butów dobrać do sukienki?

To, na jaki rodzaj butów warto zdecydować się w przypadku łososiowej sukienki w dużej mierze uzależnione jest od jej kroju, fasonu. W przypadku sukienki zwiewnej i przyozdobionej wyjątkowymi falbankami najlepszym rozwiązaniem będą szpilki oraz zawsze modne damskie sandały W przypadku tego rodzaju sukienek zdecydowanie odradza się zakładanie botków lub kozaków.

  •  

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Saler.pl - Wyprzedaże modowe

Pobierz aplikację. Przeglądaj bez reklam!