Wyprzedaże i promocje modowe

Makijaż ślubny – jakie kolory

Jest to ważne wydarzenie i warto wyglądać atrakcyjnie. To jedyny dzień w życiu wielu kobiet. Dlatego makijaż musi się ładnie prezentować. Przeczytaj, co jest ważne i o barwach kosmetyków.

Trwały podkład, korektor, baza

Na twarz należy nałożyć podkład dostosowany do rodzaju skóry panny młodej. Wcześniej przyda się baza pod makijaż, która zapewni wytrzymałość przez całą uroczystość. Twarz będzie widoczna dla wielu osób. Dlatego podkład kryjący to niezbędny element. Fotograf na wesele zrobi wiele ujęć twarzy panny młodej. Będzie na nich widoczny cały makijaż ślubny wykonany przez profesjonalną wizażystkę lub samą zainteresowaną. Dobrze tez zastosować korektor do makijażu, który zakryje niedoskonałości skóry. Nikt nie zobaczy ich na ślubie ani potem podczas przeglądania zdjęć. Fotograf ślubny zna się na retuszowaniu, ale lepiej mieć dobre kosmetyki do makijażu i mniejszą obróbkę fotografii.

Co na powieki – ładne cienie

Są ważne, muszą wytrzymać wiele godzin bez poprawek. Potrzebna będzie baza pod cienie, która sprawi, że kolor się utrzyma. Można nałożyć je mokrym pędzlem, ale to nie to samo, co. Makijaż ślubny może być dopasowany do bukietu, sukni ślubnej oraz innych dodatków. Odpowiednie będą odcienie różowego, ale jeśli panna młoda nie lubi różu, to ciekawy będzie fioletowy makijaż oczu. Jasnofioletowy cień to dobry pomysł. Barwy cieni na powiekach mogą być neutralne. Na przykład srebrne, złote, beżowe. Można nałożyć także rozświetlacz do twarzy, który na oczach będzie ładny. Wizażystka wykona makijaż próbny i panna młoda zdecyduje, jakie barwy chce ostatecznie mieć na uroczystości. Cena makijażu zależy od wielu czynników.

Brwi – ważny aspekt makijażu

Pomalowane kredką, woskiem, cieniem w wybranym kolorze będą ładne. Do tego bezbarwny żel, który ułoży włoski i regulacja. Wszystko to może zrobić wizażystka. Jeśli nie są zbyt ładne, to warto zdecydować się na makijaż permanentny brwi, który zapewni trwały kolor. Usługa ta dostępna jest u profesjonalnej linergistki w salonach. Mogą być brązowe lub czarne. Dopasowane do urody panny młodej.

Eyeliner – kreska na oku

Wykonana poprawnie podkreśli oko. Zrobi to profesjonalistka, która wykona makijaż ślubny lub sama panna młoda. Trzeba też ocenić, czy kreska pasuje do typu urody. Musi pasować do całej stylizacji.

Rzęsy – długie i czarne

Można je podkreślić na wiele sposobów. Pierwszy to tusz do rzęs dostępny w sklepach z kosmetykami. Kolejny to kępki rzęs, które również są w drogeriach. Trzeci to zabieg przedłużania rzęs w salonie kosmetycznym. Wykona go dyplomowana stylistka rzęs, która ma wiedzę i doświadczenie. Rzęsy dobrze wykonane dowolną metodą sprawią, że zdjęcia ślubne będą jeszcze lepsze.

Szminka – kolor ust

Ważne jest ich podkreślenie. Przyciągną wzrok na fotografiach ze ślubu. Pomadka w wybranym kolorze powinna być trwała. Warto ją mieć do ewentualnych poprawek. Są jednak na rynku szminki wysokiej jakości, które wytrzymają cały czas. Po jedzeniu na weselu trzeba będzie pomalować usta na nowo. Nie jest to przeszkodą, bo panna młoda powinna mieć przy sobie miniaturki kosmetyków. Zmieszczą się w małej torebce. Dobrym kolorem będzie czerwony lub różowy. Jednak wszystko zależy od gustu zainteresowanej.
Jak widać, makijaż na ślub jest ważny. Każda panna młoda powinna mieć najlepiej wykonany.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *