Wyprzedaże i promocje modowe

Szerokie biodra – co nosić, by świetnie wyglądać?

Wyróżnić można kilka typów figury i każdy z nich charakteryzuje się czymś nieco innym. Panie o figurze gruszki charakteryzuje odkładanie się tkanki tłuszczowej w obrębie ud i pośladków, kobiety w typie jabłka – dopada otyłość brzuszna. Wiele pań ubolewa nad zbyt szerokimi biodrami, uważając że stanowią one duży mankament urodowy. Niepotrzebnie: szerokie biodra wąska talia, czyli typowa gruszka, to jedna z najpiękniejszych figur. Jeśli jednak obszerne kości biodrowe i tkanka tłuszczowa nagromadzona w tej okolicy stanowią dla Ciebie dużą niedogodność – dowiedz się, co powinny nosić kobiety z szerokimi biodrami.

Tuszować, podkreślać?

Z biodrami jest jak ze wszystkim – zawsze chcemy czegoś, czego nie posiadamy. To oznacza, że panie o chłopięcym typie urody chciałyby móc podkreślić i zaokrąglić biodra, podczas gdy posiadaczki kobiecych kształtów – starają się za wszelką cenę je ukryć pod obszernymi ubraniami.

Jednakże figura, którą charakteryzuje wąska talia szerokie biodra wcale nie jest powodem do wstydu! Nie tylko zyskała ona na popularności (gdyby tak nie było – Kim Kardashian nie wszczepiałaby sobie implantów w pupę), ale również jest biologicznie “przemyślana”. Zgodnie z ludzkimi instynktami, panie z szerokimi biodrami kojarzą się mężczyzną z większą płodnością, przez co są dla nich podświadomie znacznie atrakcyjniejsze.

Ubrania przy szerokich biodrach – co nosić?

Jeśli powyższa argumentacja do Ciebie nie trafia i mimo wszystko chcesz zakryć swoje kobiece biodra – czytaj dalej.

Aby dyskretnie zakryć biodra, należy wybrać sukienki lub spódnice o kroju w literkę “A”: węższe u góry i stopniowo rozszerzające się ku dołowi. Dla tych pań, którym nie zależy na ukrywaniu swych atutów, polecamy dopasowane kroje, które zapewnią świetny wygląd talii oraz bioder. Plisowane spódnice także pomogą zakryć biodra, jednak należy wybrać modele o pionowych plisach, aby nie dodać sobie jeszcze wizualnie kilogramów.

W przypadku spodni – z obfitymi kształtami w okolicach bioder i ud poradzą sobie modele o podwyższonym stanie, z lekko poszerzonymi nogawkami, które zamaskują szerokie uda. Świetnie sprawdzą się również spodnie wykonane z lejącego materiału o prostym, dość szerokim kroju.

Jeśli chodzi o bluzki – dozwolone są wszelkie luźniejsze, obszerne kroje. Dzięki nim, proporcje sylwetki zostaną optycznie wyrównane i wąska talia połączona z szerokimi biodrami przestanie przyciągać uwagę otoczenia. Jeśli chcesz zupełnie odwrócić uwagę od dolnych partii ciała – postaw na górę w duży, przyciągający wzrok wzór.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Saler.pl - Wyprzedaże modowe

Pobierz aplikację. Przeglądaj bez reklam!