Wyprzedaże i promocje modowe

Najmodniejsze stylizacje do szkoły

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Czas już powoli rozpocząć kompletowanie modnego, jesiennego looku. Choć wydawać by się mogło, że wciąż jest na to wcześnie – nie dajmy się zwieść. Pogoda w ostatnich latach dobitnie pokazała nam, że potrafi być bardzo zmienna, a co za tym idzie – może okazać się, że już we wrześniu spotkają nas chłodne dni, by później powróciły jeszcze wyższe temperatury w październiku. Stylizacje do szkoły w dużej mierze uzależnione są od tego, czy w danej placówce panuje obowiązek noszenia mundurka. Jeśli tak – można powiedzieć, że masz problem z głowy. Jeżeli jednak nie – przedstawiamy najmodniejsze stylizacje tej zimy.

Outfity do szkoły na zimę – czyli w co się ubrać, by nie zmarznąć i wyglądać stylowo?

Jaka stylizacja sprawdzi się najlepiej w pluchę, a jaka, gdy termometr wskaże kilka stopni poniżej zera? Każdorazowo, istotne jest zachowanie optymalnego komfortu cieplnego. Dlatego też idealnym rozwiązaniem jest strój na tak zwaną cebulkę – czyli po prostu kilka warstw odzieży. W końcu nie tylko ogry mają warstwy!

Jak ubrać się do szkoły? Na pewno nie zbyt wyzywająco. Podczas szkolnych zajęć, niezależnie od tego, czy wciąż uczęszczasz do podstawówki, czy może do szkoły średniej – w dobrym tonie są raczej skromne stylizacje. Nie oznacza to oczywiście, że nie możesz pozwolić sobie na jakiś bardziej ekstrawagancki akcent, jednak regułą jest skromność. Za taki strój uznajemy spódnicę do okolic kolana (ewentualnie MINIMALNIE krótszą), krótki rękawek oraz niezbyt głęboki dekolt.

Ponadto, ogromne znaczenie ma wygoda. Zastanów się, ile godzin przyjdzie Ci spędzać na szkolnych zajęciach i odpowiedz sobie na pytanie, czy chcesz ten czas spędzić w zbyt ciasnych spodniach i wymagającej ciągłego poprawiania, przyciasnej koszulce. Nie namawiamy oczywiście do noszenia zbyt dużych ubrań, jednak przede wszystkim zapewnij sobie swobodę ruchu i wysoki komfort.

Zimowe stylizacje do szkoły

Skoro znasz już najbardziej podstawowe reguły, możemy już przejść do wskazania konkretnych stylizacji, które naszym zdaniem zawładną w tym sezonie jesienno-zimowym szkolnymi korytarzami. Dziewczyny, które pewniej czują się w spodniach powinny wybrać proste, denimowe lub materiałowe spodnie, do tego dopasowany (ale nie obcisły!) t-shirt i na wierzch dżinsowa katana bądź sweter oversize. Do tego zestawu doskonale dopasują się niezbyt długie (do okolic kostki) śniegowce lub botki.

Fanki spódnic mogą wybrać midi (na przykład jeansową) w połączeniu z przyjemnie ciepłym swetrem i wysokimi kozakami. Sweter może być dopasowany lub w stylu oversize, w zależności of preferencji, a także kroju samej spódnicy.

Obydwa te zestawy będą się prezentować doskonale w zestawieniu z modnym plecakiem lub shopperką – wszystko zależy od Twoich upodobań, a także ilości książek, jaką musisz ze sobą zabrać. Jeśli chodzi o buty – wskazaliśmy powyżej nasze propozycje, jednak mamy świadomość, że w niektórych przypadkach do szkoły trzeba nosić zmienne obuwie. W takiej sytuacji doskonale sprawdzą się na przykład baleriny czy modne trampki.

1 thought on “Najmodniejsze stylizacje do szkoły”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *