Wyprzedaże i promocje modowe

Aż do samego nieba, czyli jak optycznie wydłużyć nogi

Niestety, nie wszystkie kobiety natura wyposażyła w długie nogi. Dla wielu pań widok niebotycznie długich nóg w sukience czy spódnicy pozostaje w sferze marzeń. Na szczęście, istnieją triki na optyczne wydłużenie nóg.

Jak wydluzyc nogi z pomocą butów?

Optymalnie dobrane obuwie, które zapewnia wydłużenie nogi w oczach patrzącego, absolutnie nie może być wiązane za kostką. Taki typ wiązania, nawet przy niebotycznie długich nogach, znacząco skraca je optycznie. W tym celu nie sprawdzą się niestety także botki do połowy łydki. Taka długość jak żadna inna gra na niekorzyść sylwetki, znacznie skracając ją optycznie.

W celu wydłużenia nóg warto zainwestować w buty w kolorze nude, cielistym. Taka barwa pozwala na zatarcie miejsca, w którym zaczynają się buty, a kończy noga – dzięki temu możliwe jest zyskanie dodatkowych kilku centymetrów w oczach patrzących osób.

Choć najlepszym rozwiązaniem są szpilki, panie które nie przepadają za tego typu obuwiem, z powodzeniem mogą zastąpić je znacznie stabilniejszymi słupkami. To pozwoli na uzyskanie kompromisu między wyglądem i wygodą.

Odpowiednia długość spódnicy

Również długość spódnic czy sukienek ma ogromne znaczenie. Niestety, 3/4 czy 7/8 nie są odpowiednim krojem dla pań o krótkich nogach. Takie fasony są idealne dla kobiet, które natura obdarzyła naturalnie długimi nogami. Na szczęście, większość spódnic mini, midi i maxi sprawdzi się świetnie.

Takie kroje nie tylko prowadzą do optycznego wydłużenia i wysmuklenia nóg, ale również nadają świetnych proporcji całej sylwetce. Kobiety, które nie przepadają za sukienkami i spódnicami, mogą powodzeniem posiłkować się szerokimi spodniami o podwyższonym stanie. Taki fason w połączeniu z butami na słupku da naprawdę oszałamiający efekt!

Jak optycznie wydłużyć nogi wzorem ubrania?

Doskonałym wyborem dla tych pań, które chcą optycznie wydłużyć nogi, są pionowe pasy. Taki krój nie tylko doskonale sprawdza się przy dodawaniu sobie centymetrów, ale również wysmukla i dodaje proporcji sylwetce. Sprawdzą się szczególnie dobrze u niewysokich pań lub kobiet, które chciałyby zobaczyć na wadze kilka kilogramów mniej. Skutecznie ukrywają zbędne kilogramy i sprawiają, że kobieta wydaje się wyższa. Chcąc dodać sobie wzrostu i wydłużyć nogi, warto raczej zrezygnować z poziomych pasów, a także wyraźnie odcinających się warstw odzienia. Takie stroje są zarezerwowane dla wysokich pań o idealnych proporcjach sylwetki. Dobrze jest również pamiętać o spodniach z wysokim stanem. Te, niezależnie od sylwetki, przenoszą talię optycznie w górę, tym samym zapewniając wizualnie dłuższe nogi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *