Wyprzedaże i promocje modowe

Najpopularniejsze youtuberki makijażowe

Kobiety, które przez serwis Youtube udzielają milionom Polek porad makijażowych są na naszych rynku swego rodzaju ewenementem. Choć często nie mają wykształcenia w tym zakresie, ich filmiki gromadzą przed monitorami setki tysięcy kobiet, które chłoną przekazywane przez nie informacje. Wpływają na rynek kosmetyczny, producenci prześcigają się w wysyłaniu im próbek produktów do przedstawienia na kanale.

Przed Wami lista siedmiu najbardziej wpływowych i uzdolnionych blogerek makijażowych w Polsce.

1. Red Lipstick Monster

Jest bez wątpienia najbardziej rozpoznawalną ze wszystkich polskich youtuberek makijażowych. Sławę zawdzięcza nie tyle niesamowitym umiejętnościom w zakresie wizażu, a swojej nietuzinkowej osobowości: Ewa Grzelakowska-Kostoglu, bo tak nazywa się Red Lipstick Monster, przy każdym swoim filmiku świetnie się bawi, a jej widzowie razem z nią. Oprócz prowadzenia kanału, wydaje również książki – między innymi “Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu”.

2. Maxineczka

Poslkie youtuberki makijażowe często nie posiadają wykształcenia w zakresie wykonywania makijażu i tak jest również w przypadku Joanny Ferdinus-Gałuszko, czyli pochodzącej z Łodzi Maxineczki. Youtuberka stworzyła swój kanał, gdy jeszcze sama uczyła się malować, a obecnie prowadzi nawet szkolenia dla przyszłych wizażystów. Posiada własną linię pędzli “MBrush”, które prezentują naprawdę wysoką jakość wykonania. Dzięki temu, że Maxineczka stara się być obiektywna w swoich osądach – zwykle jej recenzjom kosmetycznym można ufać.

3. StylizacjeTV

Jeśli chodzi o najpopularniejsze youtuberki makijażowe, jedną z nich jest również Karolina z kanału StylizacjeTV. Choć filmiki publikowane przez nią nie są stricte poradnikami makijażowymi, ma wielu fanów, którzy chętnie przyglądają się życiu youtuberki. A jest czemu się przyglądać, bowiem kobieta chętnie pokazuje swoje życie prywatne.
 
 

4. Katosu

Katosu, czyli Katarzyna Gajewska, to kolejna polska youtuberka makijażowa. Wykazuje się dużą kreatywnością w kwestii nowych pomysłów na make-up, a jej porady makijażowe są cenione przez rzeszę wiernych fanek. Dodatkowo Katosu wydała książkę (“Makijaż z Katosu”), a także stworzyła własną linię sztucznych rzęs.

5. digitalgirlworld13

Redaktor naczelna youtubowego kanału MakeUpTV (prezentującego kosmetyki marki Avon), twórczyni własnego kanału wizażowego oraz właścicielka internetowego sklepu Glam Shop, w którym można kupić jej autorskie kosmetyki i akcesoria makijażowe. Hania Knopińska, bo to o niej mowa, prowadzi szereg działalności i jest ceniona wśród osób interesujących się makijażem. Choć jej filmiki są dość słabej jakości, jej porady makijażowe mają rzeszę wiernych fanów, a kosmetyki są cenione nawet przez profesjonalistów. Warto je wypróbować, bowiem ceny są przystępne, a jakość wysoka.

6. Karolina Zientek MakeUp Artist

Niezwykle uzdolniona i ceniona polska youtuberka makijażowa. Internautki cenią sobie jej opinie o produktach, bowiem są one oparte o wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę w zakresie makijażu. Bez wątpienia można stwierdzić, że Karolina prezentuje jedne z najlepiej dopracowanych i najciekawszych propozycji makijażowych na całym serwisie. Youtuberka bardzo często tworzy również makijaże odwzorowujące charakteryzacje filmowe.

7. DiM by Agnieszka Janoszka

Zajmując się zawodowo fotografią zrozumiała, że bardziej interesuje ją charakteryzowanie modele niż samo robienie zdjęć. Agnieszce udało się zyskać sławę na youtube dzięki jasnym i klarownym poradom makijażowym, które są zrozumiałe nawet dla osób nie malujących się na co dzień.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Saler.pl - Wyprzedaże modowe

Pobierz aplikację. Przeglądaj bez reklam!