Wyprzedaże i promocje modowe

Od i do kiedy wyprzedaże modowe 2021? Sprawdź kalendarz! Wyprzedaż międzysezonowe – wiosna, lato, jesień, zima.

Cykle wyprzedażowe popularnych sklepów są stałe i stosunkowo łatwe do przewidzenia. Znajomość przybliżonych terminów sezonowych obniżek cen pozwala klientom na spore oszczędności. Towary z nowych kolekcji utrzymują swoje wyjściowe ceny przez 6-8 tygodni. Produkty, które w tym czasie nie trafią do domów konsumentów, zostają przeniesione do oferty wyprzedażowej. Kiedy wyprzedaże? W ciągu roku, producenci z branży mody i urody przedstawiają dwie duże wyprzedaże – letnią i zimową z cenami obniżonymi nawet do 80% oraz dwie oferty międzysezonowe – wiosenną i jesienną z obniżkami rzędu 50%. A więc kiedy jeszcze wyprzedaże? Dowiesz się, dzięki naszemu krótkiemu poradnikowi.

Kiedy wyprzedaże w 2021 – kalendarz oszczędnego zakupowicza

Wyprzedaż międzysezonowa – wiosna

Pierwsze międzysezonowe wyprzedaże ruszyły już w połowie marca. Największych przecen produktów z kolekcji wiosennej możemy jednak spodziewać się w okolicach Wielkanocy.

Kiedy wyprzedaże letnie

Letnie wyprzedaże rozpoczynają się w okolicach trzeciego tygodnia czerwca. W większości sklepów rozpoczyna się wyprzedaż odzieży i akcesoriów urodowych z sezonu wiosna-lato. To doskonały moment na zakup stroju kąpielowego czy lekkich, wakacyjnych perfum.

Wyprzedaż międzysezonowa – jesień

Ostatni tydzień września oznacza dla wielu producentów początek jesiennej wyprzedaży międzysezonowej. Od kiedy i do kiedy zimowe wyprzedaże? Wyprzedaż zimowa rozpoczyna się zwykle tuż po świętach Bożego Narodzenia, pokrywając się ze świątecznym sezonem urlopowym. W niektórych sklepach wyprzedaże zimowe trwają nawet do końca lutego.

Owocny wyprzedażowy koniec roku

Oprócz klasycznych, sezonowych i międzysezonowych wyprzedaży, duże oszczędności przynieść mogą także pojedyncze dni zakupowych szaleństw, takie jak czarny piątek czy cyberponiedziałek.

Black Friday – 26 listopada 2021

Czarny piątek (black friday) był początkowo typowo amerykańskim świętem zakupów. W ostatnich latach, wraz z rozwojem handlu elektronicznego, zjawisko to stało się jednak wielkim wydarzeniem międzynarodowym. Zazwyczaj, czarny piątek postrzegany jest jako początek sezonu zakupów świątecznych. Coraz częściej możemy również zaobserwować, że czarny piątek zmienia się w czarny weekend, a nawet czarny tydzień – warto więc śledzić ofertę wybranych marek w całym tym okresie.

Cyberponiedziałek – 29 listopad 2021

Cyberponiedziałek (cyber monday), podobnie jak czarny piątek, narodził się jako produkt uboczny amerykańskiego Święta Dziękczynienia. W ciągu tego dnia możemy liczyć na korzystne promocje i wyprzedaże oferowane przez sklepy internetowe.

Dzień darmowej dostawy

W obliczu wiecznego deficytu czasu, do zakupów świątecznych przystępujemy zwykle na ostatnią chwilę. Jeśli cenisz sobie wygodę i bezproblemowość zakupów internetowych, dzień darmowej dostawy w połączeniu z przedświątecznymi obniżkami cen da Ci możliwość dużych oszczędności.

Saler.pl – Twój nowy przewodnik zakupowy

Modny, atrakcyjny wygląd nie musi rujnować Twojego portfela. Dzięki niezwykłym możliwościom Saler.pl już nigdy nie przegapisz momentu, kiedy największe wyprzedaże ruszają pełną parą. Serwis Saler.pl wyszukuje wyprzedaże na bieżąco, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferta dostępnych marek, sklepów partnerskich, sklepach stacjonarnych, które mają również sklep online stale się powiększa, gwarantując użytkownikom portalu stały nieprzerwany do najwyższej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Sprawdź aktualne wyprzedaże teraz!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *